top of page
Ž3.jpg

Jmenuji se Eva Rohleder, jsem violoncellistka, zpěvačka a skladatelka a pod jménem Žůžo Muzička vytvářím interaktivní hudební pořady pro děti i dospělé - koncerty, pohádky a příběhy, workshopy...

 

Z původně nadšené studentky, toužící předat zábavnou formou dětem krásy neobvyklé hudby jsem svůj projekt během 15ti let praxe a mateřství vyvinula v originální hudební divadlo jednoho herce.

V programech dbám nejen na vysokou úroveň. Obzvláště mě baví spolupráce s publikem - malí i velcí posluchači v mých pořadech zpívají, tančí, hrají na obvyklé i neobvykle hudební nástroje, šeptají, křičí, poznávají rostliny, proměňují se v pohádkové postavy, africké bubeníky, středověké mnichy a všelijak jinak spoluvytvářejí dění. Snažíme se společně najít cestu nejen k uměleckým zážitkům a prohloubení hudebního vzdělání, ale také k radosti a komunikaci.  

Stále častěji používám jako vizuální složku malou stínohru. Je to magický doplněk hudebního světa a nadšená záře v dětských očích mi připadá neopakovatelná. Podívejte se na fotky.

Spolupracuji s umělci různých žánrů s bohatými zkušenostmi v oblasti práce s dětmi. Mezi jinými Divadlo Feste, taneční soubor Proty boty atd.

Komponuji a hraji také současnou a scénickou hudbu a world music.

Mám čtyři děti. Více o mně zde.

Poslechněte si písničky, mrkněte na videa a nakoukněte také do mého blogu, kde občas zveřejňuji písničky s notami, akordy a texty.

Ráda se s Vámi setkám na koncertě.

Žůžo Muzička
HUDEBNÍ KOUZLA PRO DĚTI
bottom of page