top of page

Kolo roku
ALBUM v mp3 + ZPĚVNÍK v pdf

Hudební přírodověda.
Roční období v písních.

(Dodání 21.6. 2024)

KOLO ROKU – představení, album a zpěvníček - pomáhá dětem procítit roční období. Písničkami o běhu času v přírodě i v lidském srdci je doslova našlapané.  Od ledna až do prosince.

Obsahuje 14 písniček - na každý měsíc jednu a ještě něco navíc, básničky, obrázky k dotvoření a nápady na aktivity. Spousta hudby, zábavy i vzdělávání v jednom!

 

"Je to vlastně taková nenásilná hudební prvouka. Laskavá, hřejivá, nabíjející, neotřelá, respektující dětský svět. Jako učitelka si dovedu představit její využití snad ve všech předmětech,“ vyjádřila se o KOLU ROKU učitelka, hudebnice a maminka 4 dětí Miroslava Večeřová.

 

Věra Kolářová, trojnásobná maminka, učitelka a zpěvačka vnímá KOLO ROKU takto: „Písně magicky hravé a hravě magické, zároveň jednoduché a srozumitelné. Nádherný čistý hlas, nástroje běžné i neběžné, a k tomu zpěvníček, který si děti mohou dotvořit – to vše vytváří nádherný vyšperkovaný celek.“

 

"Půvabný cyklus písní voňavých po květnovém dešti, čerstvě posekané louce a vánočním cukroví." Tak vnímá všemi smysly KOLO ROKU Janka Černá, máma dvou cácorek z Uherského Hradiště a průvodkyně v lesní MŠ

Hudba v mp3/wav + zpěvník v pdf             300,- Kč
Mp3/wav samostatně                                 150,- Kč
PDF samostatně                                        100,- Kč
bottom of page